9 законів щасливих стосунків

Ми завжди приваблюємо у своє життя саме таку людину, якою по суті є самі. Якщо вас не влаштовує ваше оточення, зазирніть у свою душу. Якщо ж ви вважаєте, що вам щастить на людей, то це лише тому, що ви самі є таким. Тому, якщо ви хочете залучити в своє життя гідну людину, станьте такою людиною.

II. Закон причини і наслідку

Що віддаємо, те й отримуємо. Ставтесь до партнера так, як ви хотіли б, щоб він (вона) ставився до вас.

III. Закон любові

Всі ми дуже потребуємо любові. Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати і нести відповідальність, надійність, безкорисливість, щедрість. І чим більше ми проявляємо ці якості, тим більше отримуємо взамін. Такі прояви, як страх, ревнощі, залежність, маніпуляції, контроль, претензії, докори, руйнують стосунки і ніякого відношення до кохання не мають.

IV. Закон сили слова

Всі слова мають силу. Словом можна зцілити, можна і вбити. Слідкуйте за тим, що говорите. Ярлики, образи, докори створюють в душі рани, які важко залікувати. Вони мають необоротну дію. Тому що в душі кожної людини живе дитина, що відчуває страх бути знехтуваною. Бійтеся недооцінити свою здатність заподіяти їй біль. Використовуйте силу слова тільки для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.

V. Закон довіри

Довіра — життєво важливий елемент. Без нього людина стає підозрілою, тривожною і повною побоювань, а інша відчуває себе в емоційній пастці, їй здається, що їй не дають вільно дихати. Ревнощі — це страх самотності, низька самооцінка і нелюбов до себе. Довіра — це невід’ємний елемент справжньої любові.

VI. Закон щирості

Будьте щирі. Любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яке або зростає і квітне, або в’яне і вмирає. Все залежить від того, що ми з нею робимо. Щире спілкування схоже на воду, без нього рослина не може вижити. Говоріть один одному про свої бажання, своє ставлення і почуття. Давайте знати своєму партнерові, що ви його любите і цінуєте. Ніколи не бійтеся сказати «Я люблю тебе». Не бійтеся перехвалити партнера. Щира похвала, як сонце для рослини, вдихне нове життя у ваші стосунки.

VII. Закон дарування

Кохати — означає дарувати частину себе, без оплати і обмовок. Якщо ви хочете отримати кохання, вам потрібно тільки дарувати його. І чим більше ви даруєте, тим більше ви отримуєте. Любов схожа на бумеранг, який завжди повертається назад. Може не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але вона все одно до вас повернеться. І повернеться сторицею. При цьому важливо пам’ятати, що запас любові у нас необмежений. Ми не втрачаємо її, коли даруємо. І єдиний спосіб втратити любов всередині нас — це не віддавати її іншим. Одна з причин, чому люди рідко відчувають любов, — вони чекають, коли їх спочатку полюбить хтось інший. Але це схоже на музиканта, який говорить: «Я буду грати музику, тільки коли люди почнуть танцювати». Чи чекати від багаття тепла, не поклавши туди дров. Справжня любов – беззастережна, вона нічого не просить взамін. Таємна формула щасливих стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете узяти, а на те, що ви можете дати.

VIII. Закон дотику

Дотик — це один з наймогутніших проявів кохання, що зміцнює взаємовідносини. Доторкнутися до людини означає доторкнутися до її душі. Може тому, коли ми ображені на когось, говоримо: «Не чіпай мене!» Частіше обіймайте кохану людину просто так, без сексуального мотиву, тримайтеся за руки. Дослідники провели експеримент в одній з клінік Лондона. Головний хірург зазвичай відвідував кожного зі своїх пацієнтів ввечері перед операцією, щоб відповісти на питання і пояснити загальний характер операції. А під час експерименту хірург тримав за руку кожного пацієнта ті кілька хвилин, які він розмовляв з ним. Ці пацієнти одужували в 3 рази швидше інших. Коли ми дбайливо торкаємося до когось, змінюється і наша, і його фізіологія: зменшується рівень гормонів стресу, розслабляється нервова система, поліпшується стан імунної системи, емоційний стан.

IX. Закон свободи

Якщо ми любимо когось, потрібно дати йому свободу. Вільним приймати власні рішення, вільним жити так, як він хоче, а не так, як хочемо ми. Кожному з нас потрібен особистий простір. Людям потрібно бути вільними у стосунках, тому що інакше вони відчувають себе у пастці. Якщо дійсно любиш когось, потрібно поважати його бажання і потреби. Не завжди легко відпустити на волю того, кого любиш, але іншого шляху немає. Життєва мудрість свідчить: «Чим більше свободи ми даємо іншому, тим ближче він до нас».

 

За метеріалами: AdMe.ru