Як урізноманітнити сімейні відносини

Проявіть ініціативу

Вихідні та будні біля плити, купа проблем, турбота про благополуччя неабияк псують відносини між подружжям. У такій ситуації жінка починає шукати свята і веселощів на стороні, і дуже часто інші чоловіки їй починають здаватися куди привабливіше свого власного чоловіка. Точно так само і чоловік, якого регулярно принижують і дорікають, починає уникати дружини, довше затримуватися на роботі, обманювати.

Щоб повернути святкову атмосферу в сім’ю, потрібно додати різноманітності в сімейні стосунки. Подружжю просто необхідно постійно відчувати душевну близькість. Спілкування один з одним, довіра, відданість – без цього неможливо уявити собі ідеальну подружнє життя. Щоб сімейна ідилія не переросла в кошмар, потрібно знати, як урізноманітнити сімейні відносини і не боятися брати ініціативу в свої руки.

У разі, коли відносини в родині перетворилися на нудний побут, спробуйте не лінуватися хоча б раз на тиждень добре відпочивати повним складом. Влітку це може бути відпочинок на березі річки, в лісі. В інші сезони буде приємно відвідати концерти, виставки або просто сходити в музей. Часом навіть звичайний візит в кінотеатр здатний надати смак романтики. Якщо хочете нових відчуттів, спробуйте домовитися з місцевим екскурсійним бюро про поїздку в інший кінець країни. Давно відомо, що емоції здатні регенерувати відносини.

Для налагодження духовного контакту достатньо провести якийсь літературний вечір удвох. Візьміть в бібліотеці або купіть в магазині цікаву книжку, прочитайте її разом, а потім щиро обміняйтеся переживаннями з приводу отриманої інформації.

Для кращої згуртованості в сім’ї важливо мати свої власні традиції. Наприклад, заведіть звичку по суботах збиратися з друзями або смитися пізнавальні фільми. Можна запрошувати друзів просто до себе додому. Чим частіше це відбуватиметься, тим краще.

Екстрим і емоції – найкращий спосіб зробити життя веселіше

Давно доведено, що психологічна близькість з партнером досягається з допомогою спільно пережитих емоцій. Чим яскравіше вони, тим сильніший ефект. Наступні поради підійдуть молодим парам, які тільки починають жити разом.

1. Влаштуйте екстремальну прогулянку. Під екстримом мається на увазі катання на роликах, ковзанах або навіть на водних лижах.

2. Запросіть другу половинку в кіно. Бажано, щоб це були фільми жахів.

3. Для тих, кому перші способи не по душі, є варіант більш спокійного проведення часу. Приготуйте якийсь раритетне блюдо разом або влаштуйте вечерю при свічках.

Сексуальна складова сімейного життя також відіграє важливу роль. У сучасних магазинах можна знайти купу літератури, присвяченої темі як урізноманітнити сімейне сексуальне життя та пізнати нові приємні відчуття. Не слід гидувати подібними книгами, адже такі корисні екзотичні знання допоможуть зробити ваші ночі ще цікавіше.

Не слід боятися експериментувати. Справжню насолоду полягає в постійному пізнанні чогось нового і неповторного. До речі, як вхід до любовних ігор можна влаштувати спільне купання в ароматній ванні з пелюстками троянд. Це дуже романтично. За бажанням можна доповнити саме купання парою коктейлів або полуницею з вершками.

Даруйте подарунки

Як урізноманітнити сімейні відносини Подарунки є важливою складовою не тільки на свята. Приємні сюрпризи можна робити і без приводу. Будь-який з них стане підтвердженням вашої любові, відданості і уваги. Не обов’язково дарувати кільця з діамантами, іноді навіть невеликого букета, виконана в оригінальному дизайні, під силу створити смо. Одним приємно отримувати шоколадні цукерки, іншим – косметику. Варіантів багато. Чоловіки також люблять отримувати подарунки, нехай навіть і неохоче в цьому зізнаються собі.

Якщо будинок наповнений миром і любов’ю, в ньому комфортно жити кожному. У такому разі чоловіки не затримуються на роботі і не шукають розслаблення на стороні, а постійно поспішають додому до своїх люблячих дружин. Оточені увагою і турботою дружини не стануть шукати ідеал у інших чоловіків, адже вони будуть постійно пам’ятати, що їх чоловік – найкращий на світі. Бережіть свою любов, не бійтеся вносити різноманітність у своє життя, дайте можливість своїм улюбленим відчути себе як у казці. Нехай кожен день буде наповнений чимось цікавим, а вихідні та вільний час проводите разом, подорожуючи і продався насолоди.