Батько допоміг 13-річній доньці стати наймолодшою татуювальницею Сингапуру

Попри те, що Ліліт Сіу лише 13 років, вона – одна з найобговорюваніших майстринь татуювання в Сингапурі. І стати художницею вічних малюнків на тілі їй допоміг батько – Джозеф Тан.

Сам Джозеф – популярний та успішний тату-майстер, власник салону. За його плечима 20 років досвіду татуювання. Одного разу він запитав доньку, чи подобається їй це ремесло та чи не хотіла б і вона навчитися майстерності татуювання. Ліліт відповіла “так”, після чого Джозеф почав ходити на роботу разом із нею.

Дівчинка проводила в тату-салоні всі вихідні та канікули, спостерігала за роботою тата, вивчала необхідні техніки і вже за пів року була абсолютно готова зробити своє перше тату. Її першою “клієнткою” стала подруга батька, яка дозволила нанести на своє тіло героя мультфільму. Ліліт хвилювалася, працювала довго, але зрештою тату вийшло чудовим.

З часом впевненість маленької татуювальниці зросла, вона вже зробила десятки тату і стала наймолодшою художницею Сингапуру. Ліліт продовжує вивчати мистецтво татуювання під пильним наглядом батька як його підмайстер. Проте в майбутньому хоче стати повноправною художницею та відкрити свою власну справу.

За матеріалами odditycentral.com

Фото: odditycentral.com