Батько допоміг доньці стати пожежницею, і тепер вони разом рятують людей

Кілька місяців тому Зоуі Мірс завершила навчання та стала повноправною членкинею пожежної бригади, в якій її батько Роб працює з 1998 року. Також дівчина має спеціальне право водити великовантажні автівки – як пожежна, наприклад.

Зоуі з дитинства марила місією пожежників, їй подобалася уніформа тата – у ній вона вперше знялася на камеру.

“Батько та його робота завжди надихали мене. Я небайдужа людина, завжди хотіла допомагати людям та займатися справою, якою я б могла пишатися, яка б приносила користь суспільству і була досить престижною”, – казала вона.

Професія пожежника повністю відповідала критеріям дівчини. Тож одразу після 18-го дня народження вона подала заяву за навчання, але їй відмовили. Протягом ще трьох років вона пробувала вступити на відповідну кафедру: ходила на дні відкритих дверей, хотіла влаштуватися в пожежну частину чергувальницею, напрацьовувала бали як волонтерка Рятувальної організації Великої Британії. Але результатів це давало.

І тут на допомогу прийшов тато. Ідея працювати пліч-о-пліч з донькою йому завжди подобалася, він підтримував Зоуі і часто показував мотиваційні відео із пожежницями. І спільними зусиллями батьку та доньці таки вдалося добитися свого. Тепер вони разом рятують людей від вогню.

Зоуі дуже подобається її робота. “Думаю, це найбільший виклик та водночас найемоційніша справа мого життя”, – переконана вона. Роба також переповнюють почуття. “Я завжди пишався тим, що став частиною великої сім’ї пожежників, а тепер ми разом привітали мою доньку. Що може бути краще?”, – питає він.

За матеріалами BBC.com

Фото: Legion-Media