Діти витрачають на фізичну активність лише годину на день, – учені

Спеціалісти продовжують спостерігати тенденцію до малорухливості дітей. Фізична активність 80% підлітків не відповідає загальним рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я, пише журнал The Lancet.

Дослідження продемонструвало, що більшість дітей рухаються менше за годину на день – вони не ходять пішки до школи, багато часу сидять.

Результати дослідження також показали, що 60% хлопчиків та 56% дівчат дивляться телевізор щонайменше дві години на день. Окрім того, 51% хлопців та 33% дівчат витрачають по дві години на відеоігри.

Без того невтішну статистику суттєво погіршила пандемія коронавірусу. Адже через карантин школи запровадили дистанційне навчання, також були закриті дитячі та спортивні майданчики. Тимчасово закривалися спортивні зали та басейни.

Закликаємо не відмовлятися від фізичної активності. Можна займатися вдома – за допомогою спеціальних відеоуроків або просто танцювати під улюблені пісні. Також чудово піти з однокласниками на вулицю та хоча б просто погуляти на свіжому повітрі. Організ у подільшому тільки віддячить.

Фото: Pixabay

За матеріалами: Главком