Дівчина перейшла на здорове харчування, а тато вирішив її підтримати (фото)

Коли у мешканки Східного Йоркшира Бет Янг почалися проблеми зі здоров’ям, вона вирішила взяти свій стан під контроль. Вона вирішила опанувати себе і відмовитися від пасивного способу життя та шкідливого фастфуду й перейшла на здорове харчування.

Але позбавлятися від надмірної ваги вона стала не сама, підтримати її вирішив тато.

“Я намагалася заперечувати свою вагу. На якийсь час я зовсім припинила дивитися у дзеркало та почала ховатися на фото. Я без труда могла з’їдати страви на винос по п’ять разів на тиждень, батько був не кращим”, згадує Бет.

Раніше вона не була настільки близькою із батьком, але спільна мета зробила їх міцним дуетом.

“Скажу відверто, сумніваюся, що змогла б впоратися без тата. Він завжди був поруч: святкував зі мною мої злети і втішав мене під час моїх падінь”, каже дівчина.

Проблеми зі здоров’ям у 28-річної Бет почалися ще у підлітковому віці, але пов’язані вони були з серцем. Дівчині довелося пережити операцію і тривале відновлення.

“Я ніколи не була худенькою, але й до якогось моменту не страждала через зайву вагу. Я почала багато їсти лише через нудьгу”, пояснила вона.

Бет розповіла, що неодноразово ставала предметом цькувань, але визнати свої проблеми змогла лише тоді, коли зворотного шляху не було, а дієта стала єдиним способом врятувати своє життя.

Дівчина почала відвідувати спеціальну групу підтримки, замінила фастфуд на каші, а жирні страви на овочі. Саме тоді Бет почала помічати, як змінюється її життя. Своїм прикладом вона надихнула й батька.

“Він скинув за перший тиждень більше ваги, ніж я. Ми стали ще ближчими і постійно мотивуємо один одного працювати старанніше. Якщо хтось із нас засмучений, ми одразу ж нагадуємо один одному, який великий шлях вже подолано”, поділилася Бет.

Батько дівчини зізнався, що він вдячний своїй доньці за те, що вона допомогла і йому встати на ноги, адже тепер він відчуває себе молодшим і здоровішим. Сама ж Бет задоволена тим, що нарешті відчуває себе комфортно у власному тілі.

За матеріалами Ukr.Media