Дівчина встановила камеру спостереження у батьків, а ті записували їй повідомлення

Коли Ханна Вільямс їхала навчатися в інше місто, вона встановила на двері в будинку батьків розумний дзвінок, оснащений камерою спостереження. Завдяки ґаджету дівчина хотіла залишатися з батьками на зв’язку, інколи заглядаючи до них через застосунок на смартфоні, пише CNN.

Згодом Ханна зізналася, що не перевіряла застосунок. Але коли таки зайшла в нього, знайшла десятки відеоповідомлень. Виявилося, що батько Чак Вільямс залишав їй щоденні звернення.

Сьогодні вранці тут, в Мюрреї, холодно. Звичайно, що сумую за тобою. Люблю тебе. Вдалого дня”, – одного разу записав тато.

За словами чоловіка, ще дуже давно він дав собі клятву, що його донька жодного дня не проведе, не знаючи, що він її любить.

Зрештою Ханна змонтувала кілька послань батька та опублікувала ролик на своїй сторінці в Facebook. Відео стало популярним, а користувачі були розчулені зворушливими повідомленнями батька.

Сам тато не очікував такої реакції та віджартувався: “Я б, напевно, вимив двері, якби знав, що це побачить хтось ще, крім Ханни”, – сміється Чак.

За матеріалами 24 Канал. Сім’я.