Для батьків та освітян: в Україні запустили перший освітній портал про безпеку дітей в інтернеті

Для того, батьки, а також освітяни були обізнані з ризиками для дітей у мережі, громадська організація #stop_sexтинг створила освітню онлайн-платформу.

За результатами дослідження, проведеного в Євросоюзі серед 8000 підлітків, ризикована онлайн-поведінка серед молоді стає нормою, пише “Освіторія”.

Опитування показало, що кожна четверта дитина тролила когось в інтернеті, кожна восьма брала участь в онлайн-домаганнях, кожна п’ята займалася секстингом та четверо і 10 підлітків дивилися порнографію.

Водночас для українських дітей поруч із загальними загрозами секстингу, грумінгу, сексторшену, надмірного часу онлайн, кібербулінгу існують загрози, що відповідають часу війни: дезінформація, залучення дітей до співпраці з окупантами та інші.

На онлайн-платформі батьки та освітяни зможуть знайти корисний контент. Зокрема, тематичні книги та фільми, VR-квест, методичні посібники, онлайн-виставку та останні новини.

Крім того, на платформі працює запис на консультацію із психологом та портал повідомлень про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми.

Портал працює як лінія звітування: ці повідомлення допомагають захистити дітей та не допустити їх подальшої сексуальної експлуатації.

Фото: Pixabay