Для підтримки дитячої психіки: в Україні запустили продовження мультсеріалу “Вулиця Сезам”

Із 27 березня на українських телеканалах стартує продовження відомого мультсеріалу “Вулиця Сезам”. Продовження історії створили, щоб підтримувати дитячу психіку та запобігати негативному впливу стресу на родину.

Як наголосила перша леді Олена Зеленська у Telegram, проєкт покликаний навчати здоровому способу життя й навичкам безбарʼєрного спілкування. Особлива увага в ньому приділяється унікальним потребам дітей, які живуть в умовах війни.

“Чому це вкрай важливо? Бо 75% українських дітей після початку війни мають симптоми психотравматизації. І одне із завдань Всеукраїнської програми ментального здоров’я – допомогти їм подолати цю травму, щоб в майбутньому стати дорослими зі здоровою психікою”, – наголосила перша леді.

Автори “Вулиці Сезам” наголошують, що цей мультсеріал заснований на ретельному дослідженні та навчальному плані команди світових експертів. Він допомагає дітям в розважальній формі навчитися розпізнавати та позначати свої емоції за допомогою схожих сюжетів і персонажів. Розвиток цих соціально-емоційних навичок у дітей формує стійкість у схожих ситуаціях і допомагає подолати прогалини в освіті, які викликані тривалою зовнішньою кризою.

“Вулицю Сезам” продублювали українською мовою. Мультсеріал розрахований на дітей віком від 3 до 8 років. Його показуватимуть на телеканалах “ПЛЮСПЛЮС” і “Київстар ТБ” щодня о 12:30. Також безкоштовний доступ до відеотеки доступний за посиланням.

Проєкт Welcome Sesame Workshop в Україні відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).