Для українських школярів створили застосунок для навчання без світла та інтернету

Команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School створила мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє продовжувати навчатись навіть під час блекауту.

Про це розповів СЕО PR Batteries agency Роман Мединський, передає Укрінформ

Завдяки функції розумного завантаження навчальний матеріал з усіх предметів щодня дистанційно завантажується вчителями прямо в пристрій, а дитина має змогу вже у застосунку вчити уроки, навіть без світла та інтернету.

Також школярі можуть виконувати домашні завдання в додатку, який автоматично відправить їх на перевірку вчителю одразу ж при відновленні звʼязку з інтернетом.

При цьому в дитини залишається доступ до підручників та понад 17 тисяч інших методичних матеріалів. Учень у залежності від ситуації може обрати, який предмети вчити саме зараз, не привʼязуючись до розкладу, а після кожного пройденого уроку є перевіркові завдання.

За словами авторів застосунку, його унікальність не тільки в автономності, а ще й в тому, що навчання в ньому проходить у форматі комп’ютерної гри, де учень стає головним героєм з персональним аватаром – лицарем чи принцесою у казковому онлайн-королівстві. Уроки оформлені в ігровому стилі з візуалізацією кожного предмета.

До звичайних оцінок учень отримує “чарівні кристали”, “золоті монети”, “кубки” та інші нагороди, які дозволять «прокачати» свого аватара та перейти на наступний рівень – нової теми навчальної програми.

Все це мотивує дитину на отримання саме знань, а не оцінок. Батьки при цьому отримують детальну статистику як за часом навчання, так і за його ефективністю та результативністю, а також зворотний зв’язок від викладачів», зазначають автори застосунку.

Навчання учнів з 5 по 11 класи проходить за ліцензією та програмою, яка відповідає вимогам Міністерства освіти та науки України.

Учнів готують до складання ДПА та ЗНО, а в разі успіху вони отримують атестат державного зразка. Завантажити застосунок та зареєструвати дитину в школі можна для платформ IOS та Android за посиланням.

Фото: unicorn.itstep.org