“Дуже балую”: популярний актор Назар Задніпровський розповів про стосунки з сином та донькою

Повномасштабна війна в Україні, на жаль, змусила багато сімей на певний час розлучитися. Жінки та діти в пошуках безпеки виїхали за кордон, а чоловіки лишилися в Україні. Так сталося й у родині популярного актора Назара Задніпровського. Після понад пів року розлуки з дружиною він запевняє, що кохання на відстані існує.

“Реально кохаю свою дружину. Одружувався не з грошима, а з людиною, яка, коли я лежав у шпиталі з цукровим діабетом, єдина до мене прийшла. Пам’ятаю, принесла у баночці бульйончик, гречку з котлеткою. Я тоді зрозумів, що це моє. І мене більше нічого не цікавило”, – розповів він.

Такі ж теплі й сильні почуття артист має до своїх дітей – 15-річного Михайла та 8-річної Юлії.

“Дуже балую діток. Я в нашій сім’ї добрий поліцейський. Але, на жаль, рідко їх бачу. Зараз, звісно, намагаюся з донечкою все надолужити. А от коли в мене народився син, я пішов у “Велику різницю”, коли повернувся, то все – малий ходив у садочок. А потім у школу. А зараз – бац, і йому вже 15 років. Він вищий за мене і з 46-м розміром ноги”, – каже Задніпровський.

Водночас син не дорікає батькові, що той інколи був відсутній. А от донечка може розчулити актора.

“Доця може підійти й сказати: “Тату, я скучила”. А щодо сина, то може, і добре, що він у мене більш жорсткий. Я чудово розумію, що Михайло буде самостійний. Та він уже самостійний і дуже цим пишається. Все ж таки 15 років – це важкуватий вік. Але син – дуже хороший, сентиментальний і порядний хлопець”, – додав популярний актор.

За матеріалами Нового каналу

Фото: Новий канал