ЮНІСЕФ в Україні запускає мобільний застосунок для розвитку дошкільнят

Новий застосунок “НУМО розвивальні ігри” містить ігри, малюнки, завдання та цікаві історії для дітей 3-6 років.

Так, дитина може не лише розважатися, а й розвивати необхідні для її віку навички. Йдеться про знання з мови й математики, логіку, креативність та інші важливі навички.

Застосунок створили ЮНІСЕФ Україна спільно з ЮНІСЕФ Чорногорія в співпраці з Міністерством освіти Чорногорії та компанією SoftServe в межах благодійної платформи Open Tech.

Ігри в застосунку поділені на категорії:

  • За віком. До 3 років, 3-4 роки, 4-5 років, 5-6 років;
  • За складністю. Йдеться про різноманітні тематичні рівні для кожної вікової категорії. До того ж дорослі можуть відстежувати, що дитина вже проходила, а що – ні;
  • За форматом. Завдання, ігри, малюнки та цікаві історії допоможуть збагатити знання та розвинути важливі навички.

Додаток може працювати офлайн. Достатньо завантажити його один раз і пройти коротку реєстрацію, аби користуватися далі будь-де. Це важливо, адже в теперішніх умовах родини проводять багато часу в сховищах, у дорозі чи намагаються адаптуватися до нового місця, де не завжди доступний інтернет.

Із застосунком “НУМО розвивальні ігри”» дитина зможе самотужки розвиватися, мати корисне дозвілля, займатися пізнавальними активностями, розвивати ключові навички й, наскільки це можливо, відволікатися від війни.

За матеріалами: Дитячий фонд (ЮНІСЕФ) в Україні

Фото: Дитячий фонд (ЮНІСЕФ) в Україні