ЮНІСЕФ запустив застосунок, який допоможе батькам під час війни

Перші роки життя дитини – це найважливіший період її зростання й розвитку. Cаме тоді закладаються основи, які матимуть визначальний вплив на її доросле життя. Війна, з якою зіткнулися українські діти, може мати тяжкі наслідки для їхнього розвитку. Тому завданням дорослих є пом’якшити цей вплив, намагатися мінімізувати можливі негативні наслідки воєнного часу.

Новий мобільний застосунок Bebbo, який запустила команда ЮНІСЕФ Україна, може цьому посприяти. Він містить усі необхідні матеріали та інструменти, які допоможуть батькам стежити за здоров’ям та розвитком дітей від народження і до 6 років.

Bebbo також пропонує поради для батьків, яких вони особливо потребують у часи війни: як підтримати себе та дитину ментально, як годувати немовля, як самостійно зробити підгузок, що треба знати, якщо ви вимушені переїхати в межах України чи за кордон тощо.

Зазначається, що Bebbo щодня пропонуватиме батькам корисні статті та ігри, які допоможуть малечі пройти ключові етапи розвитку. Також за допомогою застосунку зручно відстежувати здоров’я дитини. Наприклад, можна вести календар щеплень, моніторити основні параметри росту.

Мобільний додаток Bebbo вже допоміг більш ніж 100 тис. батьків та піклувальників із 11 країн. Завантажити українську версію можна в GooglePlay та App Store.

За матеріалами ЮНІСЕФ Україна