Херсонський “Тато Hub” переїхав до Одеси

Проєкт “Тато Hub Херсон” відновив свою діяльність та тепер працює в Одесі. Проєкт виїхав з Херсона 24 лютого. Свою діяльність відновив у вересні: спочатку онлайн, з жовтня офлайн, розказала Суспільному координаторка Іраїда Геращенко.

“Ми плануємо проводити зустрічі щотижня у неділю з 12 до 14. Два рази на місяць ми будемо проводити майстер-класи. І два рази на місяць у нас будуть цікаві лекції для татусів про виховання та партнерські відносини”, каже вона.

Наприклад, переселенець з Херсона Микола Антощук розказав, що вперше разом із семирічним сином прийшов на заняття. До війни, говорить чоловік, вони багато часу проводили разом.

За його словами, найулюбленішим заняттям для сина є рибалка і щось майструвати.

“Синок змалечку щось майструє, знає всі приладдя. Практично кожні вихідні проводили разом із сім’єю. Брали з собою бабусю та дідуся. Разом на рибалку, на дачу, в ліс”, пригадує чоловік.

А от улюблене заняття херсонця Ігоря Триндюка теж рибалити, але разом з донькою. Вони відвідали проєкт вдруге.

Проєкт реалізується в рамках програми “ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів і гендерно-обумовленого насильства”, яка фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» і UNFPA.