Лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя показав, який подарунок його сини підготували для тата

Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя наразі служить парамедиком на передовій. Його родина – співачка ALYOSHA та троє дітей – перебувають за кордоном. Днями Тарас показав в Instagram подарунок, який його сини – Роман та Марк – підготували спеціально для тата. Хлопці власноруч зробили дерев’яні фоторамки.

«Ми всі допомагали і вклали у ці рамочки часточки своїх сердець. Хлопчики дуже старалися: спочатку кожен намалював свій орнамент на папері, потім переніс його на відшліфовану наждачкою рамку. Потім затоновували і нанесли на дерево “стейн”, аби захистити його від вологи. Тоді вибирали як позначити їх українською символікою (так появився надпис і синьо-жовте фарбування)”, – каже мама співака Леся Тополя.

Вона розповіла, що це була перша спроба Романа і Марка працювати з випалювачем по дереву.

“З’ясувалося, що то не легко: і наводити лінії, і робити їх різної товщини, зокрема ще й тому, що трохи «припікало» пальчики. Однак вони це зробили! Причому Рома охоче допомагав Маркові”, – зазначила пані Леся.

Лідер гурту “Антитіла” показав фотографії рамочок та запропонував дописувачам аукціон.

“Ось так з‘явилися ці дві рамки для фото. Пару тижнів тому я запропонував моїм синам Роману і Марку виготовити щось власноруч, щоб підтримати мене.

Тепер ці два ексклюзивні сувеніри можна придбати у моїх синів. Як доставити – придумаємо.
Частина виручених коштів піде на підтримку нашого батальйону, а саме на прилади нічного бачення, частина – на нові матеріали для поробок, частина – дітям на цукерки”, – написав зірковий тато.

Стартова ціна – 3$ за рамку. Пропонувати свою ціну кожен може в коментарях до посту.

Фото: instagram.com/tarastopolia