Мережа ТАТОhub поповнилася новим простором відповідального татівства – у Тернополі

Українська мережа ТАТОhub відкрила двері простору ще в одному місті. Цього разу – у Тернополі.

Команда “ТатоХабу” називає себе “спільнотою усвідомлених татів”.

“Ми залучаємо чоловіків до змістовного проведення дозвілля разом з дітьми. Проводимо різноманітні психологічні тренінги для батьків та індивідуальні консультації психолога. Організовуємо цікаві івенти для татусів та дітей: кулінарні майстер-класи, спільні екскурсії, квести, квартирники, вечори настільних ігор та курси робототехніки”, – кажуть у тернопільському ТАТОhub.

Основна мета простору – допомогти татам у відпрацюванні навичок та дій, які допоможуть їм стати більш відповідальними батьками та партнерами.

Нагадаємо, всеукраїнська мережа ТАТОhub – спільнота, де психологи та експерти допомагають досягти кращого розуміння партнерських стосунків з дружиною, ролі татів, дитячої психології, неконфліктної комунікації та виховання, запобігання насильства, сексуального виховання та ролі чоловіка під час вагітності та пологів.

Проєкт ТАТОhub реалізується ГО “Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб” у межах програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки посольства Європейського союзу в Україні та проєкту “Трамплін до рівності”. Останній імплементується UNFPA Україна у партнерстві з Офісом віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Посольства Швеції.

Фото та матеріали: UNFPA Україна