“Оперативна обстановка – сімейна”: фотопроєкт про татусів-поліцейських Донеччини та Луганщини

Хороші татусі можуть мати різні професії, бути різного віку і жити в різних містах. Але їх об’єднує любов до родини і відповідальне ставлення до виховання дітей.

Хочемо вам розповісти про дуже незвичайний фотопроєкт “Оперативна обстановка – сімейна”, в якому взяли участь батьки-поліцейські, які працюють в Донецькій та Луганській областях.

Маючи важку роботу як морально так і фізично, вони завжди знаходять можливість провести зі своєю дитиною якісний час, піклуються про них на рівних з мамами.

Ми обожнюємо робити фотопроєкти з різними татами – ким би вони не були, на фото завжди одна атмосфера – любові, турботи та відповідальності. Саме ці моменти допомагають татам підтримувати здорові стосунки у парі й мати емоційно теплий зв’язок із дітьми протягом усього життя. Виставка має 10 фотографій та історій п’яти відповідальних татусів.

Світлини експонуватимуться у міському палаці культури Сєвєродонецька до 30 листопада 2021 року.

Фотопроєкт організований у партнерстві з Головними Управліннями Національної Поліції Донецької та Луганської областей, в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру та інформаційної кампанії “Щастя в 4 руки” Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні й Міністерства соціальної політики.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру UNRPP реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

За матеріалами Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні

Фото: Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні