Овочі та фрукти впливають на дитячу психіку, – дослідження

Нове дослідження показало, що дитина, яка не отримує достатньо фруктів та овочів, може мати проблеми з психічним здоров’ям. Здорова їжа безпосередньо впливає на розум та показники психічного благополуччя дитини.

Дослідження норвіцького Університету Східної Англії виявило, що діти, які їдять більше фруктів та овочів, мають гостріший розум та краще самопочуття:

  • науковці вивчили інформацію про понад 8 тисяч дітей Англії. Експеримент проводили у 50 школах країни;
  • діти, які їли сніданок з овочами чи фруктами, відчували себе краще, ніж ті, хто обмежувався перекусами чи ранковим чаєм;
  • ті учні, які пили енергетики, мали особливо низькі показники психічного самопочуття – навіть нижчі, ніж у тих, хто взагалі не їв.

За словами вчених, дослідження вперше у світі визначає зв’язок між споживанням фруктів та овочів, вибором сніданку та обіду та психічним самопочуттям британських школярів. Для науковців стало відкриттям те, що 10% школярів взагалі не їдять овочі.

Хоча зв’язки між харчуванням та фізичним здоров’ям добре зрозумілі, до цих пір мало відомо про те, чи впливає харчування на емоційне самопочуття дітей. Отже, ми вирішили дослідити зв’язок між вибором раціону харчування та психічним благополуччям серед школярів”, розповів дослідник Айлса Велч.

За його словами, види сніданку та обіду мають безпосереднє співвідношення з самопочуттям дитини.

Наскільки сильно харчування впливає на учнів

Вживання фруктів та овочів впливало на самопочуття дітей так само або більше, як сварки чи насильство вдома.

Згідно з дослідженням, діти, які не харчувалися повноцінно, почувалися роздратованими, втомленими та засмученими – так само як і учні, які мають регулярні сварки в сім’ї чи стикалися з насильством.

Дослідники вважають, що система освіти має подбати про дітей та забезпечити доступне та якісне харчування всім учням до та під час навчання – так можна стабілізувати психічне благополуччя та реалізувати потенціал дітей.

За результатами дослідження, вживає рекомендовані фрукти та овочі лише близько чверті від усіх опитаних учнів.

“За нашими даними, у класі з 30 учнів загальноосвітніх шкіл близько 21 буде їсти звичайний сніданок, і принаймні 4 не їстимуть нічого. Так само принаймні троє учнів підуть на післяобідні заняття, не обідаючи. Це викликає занепокоєння і, ймовірно, вплине не тільки на успішність у школі, а й на фізичний ріст та розвиток”, – повідомляє доктор Річард Хейхо з Медичної школи Воргейту.

За матеріалами: 24tv.ua

Фото: Pixabay