Популярний телеведучий Педан розповів, як говорить про війну з сином

Діти все відчувають і розуміють, тому з ними потрібно говорити чесно й відверто. Так радять психологи та досвідчені батьки. Не став винятком і ведучий “Нового каналу” та громадський діяч Олександр Педан. Він з власного досвіду знає, що відповідати малим по-дорослому і чітко все пояснювати – найкращий варіант. Але потрібно бути максимально обережним у словах.

“24 лютого ми розбудили Маріка і сказали: “У нас пригода! Їдемо до бабусі”. Малий був заряджений. А потім 18 годин шляху з Києва до Хмельницького. Згодом, коли ми їхали розбитою дорогою, Марік запитав: “Тату, а це нас бомблять?” Мені стало справді страшно. Дитина, з якою ми не говорили про війну, запитала, чи нас бомбили”, – каже він.

Олександр зізнається, що спочатку з Маріком було важко. Він недосипав, був надто емоційним, нервувався. Але згодом у бомбосховищі знайшов собі друга. Хлопчик приходив у гості до сім’ї Педана, спілкувався і грався з Маріком. А ще Педан почав більше грати з сином в активні ігри, гуляти на дитячому майданчику. Також Марік займається танцями онлайн.

“Я абсолютно відвертий з ним. Кажу, що в нас зараз йде війна. Єдине, найпростіше запитання від п’ятирічної дитини, на яке я не можу дати відповідь, це: «А чому вони на нас нападають?» Це жахає. У мене і для себе немає цієї відповіді. На жаль”, – додав шоумен.

За матеріалами “Нового каналу”

Фото: “Новий канал”