Сімейні традиції: телеведучий Сергій Притула розказав, як проводить час із дітьми

Популярний телеведучий «Нового каналу» Сергій Притула розповів, що намагається передати своїм дітям сімейну традицію – читати багато книжок. Уже навіть певні успіхи – наприклад, у 12-річного Дмитра. Маленькій Соломії, якій у липні буде лише 4 роки, поки що читають здебільшого батьки.

«У сучасному світі це стає серед дітей великою рідкістю, їх все більше і більше поглинають гаджети. А книжка — це неймовірний світ, який розвиває дитячу фантазію, критичне мислення, дає певний багаж знань. Дуже тішуся, що старший син багато читає, а донька потихеньку долучається до цього процесу. В основному їй читаємо ми, але вона вже потихеньку вчиться читати та писати. Думаю, ще рік-півтора і будемо ловити її з книжками по хаті», – впевнений зірковий тато.

Соломія, каже Притула, як і всі діти, настільки обожнює фантастичні історії, що ведучий почав вигадувати їх самостійно.

«Вона любить різні казки, при чому їй може сподобатися якась одна казочка, і ти про ту принцесу читатимеш їй два місяці поспіль. На ніч я, зазвичай, казки вигадую, їх не існує в природі — зводжу до купи і Рапунцель, і свинку Пеппу, і всяких різних персонажів. Солі це дуже подобається, на другий день вона каже: «Розкажи мені ще раз ту казочку». Я починаю знову вигадувати на ходу, а вона каже: «Ні, там було не так!» і починає сперечатися зі мною. Мене це дуже веселить», – посміхається ведучий.

А ось з 12-річним сином Дмитром Сергій не тільки про книжки спілкується. Вони також тренують мозок інтелектуальними іграми – наприклад, шахи.

“З сином у нас свої теми: ми любимо грати в шахи, не буду приховувати — можемо і в «дурня» різатися. У нього достатньо насичені і будні, і вихідні — барабани, басейн, комп’ютерна академія. Ще якісь додаткові хобі нав’язувати йому я не хочу», – поділився Притула.

До речі, днями у телеведучого народилася ще одна дитина – маленька Стефанія. За словами Сергія, коли він дізнався, що вони з дружиною чекають на поповнення, подумав, що все ж таки не даремно вони провели локдаун.

За матеріалами: Новий канал

Фото: Новий канал