Співак Влад Дарвін про народження сина: Батьківство робить будь-якого чоловіка терплячішим

Український співак, автор багатьох хітів вітчизняного шоу-бізнеса та продюсер Влад Дарвін наприкінці весни став батьком. Чоловік був присутній на пологах, а також два місяці був у декреті – допомагав жінці доглядати за малюком. Артист поділився враженнями від нової ролі – батька – із виданням Знай.UA.

Я дуже щасливий, що у мене в житті з’явився такий досвід, адже пару років тому я б навіть не міг мріяти, що у мене будуть діти. Я думав, що все життя буду одинаком. Народження дитини поміняло все, як і в музиці, ти повинен віддавати себе повністю процесу, забувати хто ти такий, про своє его. Так і в батьківстві. Ти повинен забувати свій звичний уклад мислення, щоб новому життю дати максимум повітря, розкрити на повну, не придушувати”, – каже співак.

Дарвін впевнений, що діти приходять у життя батьків, щоб також багато чому їх навчити.

Думаю, що мій син прийшов у цей світ, щоб навчити мене бути іншим, новим, вільним. Зараз намагаюся оновлювати себе щодня. Я спілкуюся із сином англійською, дружина – українською та вірменською, хрещений – німецькою. Син постійно кричить, і цим він мене вчить терпінню, як ніхто: жоден проєкт, співробітник або артист. Дитина може кричати дуже голосно, і я не смію йому заборонити це робити. Він же може робити це де завгодно, всі на нас реагують, це пресинг, але я вчуся тримати удар, і при цьому не псувати відносини зі своїм сином, не забороняти йому, а старюся зрозуміти його. Це загартовує характер, батьківство робить будь-якого чоловіка терплячішим”, – переконаний артист.

Фото: instagram.com/darwinvlad