Тато хотів облаштувати донькам місце для ігор, але побудував двоповерховий будинок (фото)

Американець Адам Бойд побудував для свої доньок – 5-річної Евері та 2-річної Вайлет – справжній дерев’яний будиночок, щоб вони мали своє місце для ігор на задньому дворі, пише 24.Сім’я.

Спочатку чоловік хотів облаштувати невеличкий будиночок для звичайного дитячого простору, але згодом його проєкт почати зростати.

“Я хотів зробити щось особливе, щось, чим вони будуть пишатися. Й одного разу вони захочуть розповісти своїм друзям, що їх батько побудував їм диво-будинок”, – каже тато.

Старша Ейвері допомагала батькові під час будівництва: збирала сміття, підмітала підлогу, оформляла інтер’єр.

Так, на задньому дворі виросла двоповерхова будівля з балконами, гойдалками та висячими рослинами.

На першому поверсі розмістили кухню з іграшковою плитою. Кімнати оформлені в рожевих тонах, у них світять справжні світильники та встановлені м’які меблі. Окрім того, встановили стіл для обіду, на стінах розвісили дзеркала. Місце знайшлося навіть для дитячого піаніно.

“Я дійсно не знав, як Евері та Вайлет реагуватимуть. Я не знав, чи використовуватимуть вони його, чи це буде дуже красивий рожевий офіс для мого бізнесу”, – зазначив Адам Бойд.

Але боятися було нічого, дівчата майже щодня пропадають у своєму будиночку. Там вони грають, влаштовують чаювання і запрошують гостей.

Фото: Rachel Goldsworthy/Flashes of life photography