Тато хотів підбадьорити доньку та написав їй майже 700 записок

Кріс Яндл із США якось помітив, що його донька Едісон, яка тоді ходила у 4 клас, почала хвилюватися перед тим, як іти до школи. Чоловік вирішив підбадьорити та підтримати дівчинку. Він почав писати їй різні записки та кріпити їх до ланчбоксу.

Першим посланням стало: “Не всі люди схожі на нас. Навчись помічати унікальні та особливі речі в інших людях. У тебе є сила змінити чиєсь життя!”.

Крісу хотілося, щоб Едісон відчувала підтримку батька навіть тоді, коли його немає поруч. Спочатку тато взагалі не був впевнений, що донька читає записки. Але якось вони пізно поверталися додому, і дівчинка нагадала, що батько ще має написати їх послання. І тоді чоловік зрозумів, що це таки працює.

Це однозначно зміцнило наші відносини і сформувало її характер – це важливіше, ніж будь-яка оцінка, яку вона приносить додому”, – пояснив Кріс.

За чотири роки він написав майже 700 записок. Зрештою чоловік вирішив навіть видати книгу під назвою Lucky Enough з його милими підбадьорливими записками.

Ця книга, на жаль, не стане бестселером. Але якщо вона допоможе хоч одному батьку порозумітись зі своєю дитиною, то це для мене книга-бестселер”, впевнений Кріс.

Згодом тато планує продовжити писати такі записки й для свого молодшого сина, коли той перейде до середньої школи.

За матеріалами 24 канал

Фото: Instagram/chrisyandle