Тато хотів вразити доньку і почав шити для неї сукні

Майкл Гарднер із Філадельфії (США) завжди захоплювався модою, проте не сприймав своє хобі серйозно. Але саме шиття і моделювання одягу стало зрештою його головною справою. Справжнє натхнення йому подарувало народження доньки Еви.

Майкл шукав заняття, щоб зміцнити його зв’язок з дитиною. Якось він побачив, як сестра переробляє для себе магазинні блузки, і вирішив спробувати зробити щось подібне і для маленької Еви.

Він купив швейну машинку і почав творити. Справа пішла, і за шість років тато створив для дівчинки понад 200 оригінальних костюмів. Еві дуже подобається бути моделлю для тата, і вона, до речі, із задоволенням носить батькові творіння. І тепер вже шестирічна Ева сама допомагає татові шити костюми.

Майкл власноруч розробляє ескізи вбрання, обирає тканини і декор, а потім фотографує доньку в нових сукнях, а світлини публікує в соцмережах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Michael Gardner (@daddydressedmebymg)

Instagram модного сімейства очікувано привернув увагу користувачів. За ними слідкують майже 18 тисяч осіб. А минулоріч про Майкла дізналася місцева компанія, що займається виробництвом швейних машин, і запросила його стати амбасадором свого бренду. На подарованому обладнанні чоловік реалізував один зі своїх улюблених проєктів – колекцію для фемілі-лук.

Майкл каже, що ріс без батька. Чоловік відмовився визнавати сина і не брав участі у його вихованні. Тому для Майкла було дуже важливо вибудувати міцний зв’язок з донькою і стати для неї найкращим батьком у світі. Чоловік закликає усіх батьків активніше брати участь у житті своїх дітей і цінувати кожну хвилину, проведену разом з ними.

За матеріалами Ukr.Media