Тато переборов страх літати, щоб допомогти сину під час уроку пілотування

Ендрю Ньюсон завжди дуже боявся літати. Тож коли його син Джейкоб сказав, що хоче брати уроки польотів, було ясно, що літати з ним буде його дружина Андреа.

Як пише видання Metro, ще до народження сина, коли жінка була вагітна, пара відвідувала авіашоу RAF у Воррінгтоні. Тоді майбутні батьки жартували, їхня дитина обов’язково буде пілотом. Навіть, коли народився Джейкоб, щаслива пара купила сину маленький костюм для польотів. З того часу малюк все більше почав цікавитися авіацією.

Але, коли пів року тому Андреа померла від онкології, Ендрю зрозумів, що тепер йому доведеться перебороти свою фобію, щоб допомогти синові. І в нього все вийшло. Семирічний Джейкоб, нещодавно відвідав свій перший урок із польотів, завдяки чому став одним із наймолодших пілотів у Великій Британії.

“Увесь політ Джейкоб був такий схвильований, йому дуже сподобався цей досвід. Він був зачарований і заворожений тим, що був так високо в повітрі, дивився вниз на людей та визначні місця”, – каже Ендрю. До того ж на висоті 914 метрів інструктор довірив хлопчику керування літаком.

Щасливий Ендрю дуже пишається своїм хоробрим сином, і вважає, що його мама теж була б горда і щаслива за них.

Фото: Andrew Newson/SWNS.COM