Тато пробіг марафон зі своїми п’ятьма малюками і став рекордсменом

Чед і Емі Кемпелени роками не могли народити дитину, і вони вже почали думати, що у них ніколи не буде великої родини. Але несподівано, доля таки їм посміхнулася, ще й як – Емі народила п’ятірню: Лінкольна, Грейсона, Престона, Ноеля та Габріеллу. І саме дітлахи надихнули свого щасливого тата на світовий рекорд.

“Одне з моїх занять, коли вони засинають, або рано вранці – це пробіжка. Біг – це моя справа, це мій антидепресант, це моє хороше самопочуття, це моє свято. Кожну емоцію я поєдную з бігом. Коли у нас з’явилася ця п’ятірка, я не очікував, що зможу бігати з ними усіма одночасно”, – каже Чед.

Утім, коли він почав виходити на прогулянку з усіма п’ятьма дітьми в колясці, Чед подумав, а чому б не кинути собі виклик і не зробити дітей частиною улюбленого ритуалу.

“Якось напередодні їхнього першого дня народження, я вирішив, що хочу зробити щось таке цікаве, щоб відсвяткувати, наскільки далеко ми просунулися, щоб стати цією сім’єю”, – зазначив він. – Тож у мене виникла ідея пробігти повний марафон з дітьми в колясці. Про Книгу рекордів Гіннеса я думав як про бонус”.

Тож у 2019 році Чед посадив Габріеллу, Грейсона, Лінкольна, Ноель та Престона у свою коляску на стартовій лінії марафону Модесто в Каліфорнії. Він пробіг дистанцію за 4 години 42 хвилини і 49 секунд. Чед не просто подолав марафон – йому таки вдалося встановити рекорд найшвидшого бігуна із п’ятимісною дитячою коляскою.

“Я хочу, щоб діти знали, що все можливо”, – підсумував батько-рекордсмен.

За матеріалами Men`s Health