Телеведучий Григорій Решетнік розповів, чому не дозволяє дітям багато грати з ґаджетами

Телеведучий Григорій Решетнік свідомо обмежує дітей у використанні ґаджетів. Шоумен разом із дружиною виховують трьох синів. Діти займаються спортом, добре навчаються та мають багато захоплень. І, як наголошує чоловік, це не в останню чергу завдяки обмеженню користування ґаджетами, передає “НВ”.

“Ми вирішили якнайдовше відтягувати момент появи ґаджетів у наших дітей. Розуміємо, що не зможемо повністю позбавити їхньої можливості користуватися телефоном чи грати в різні ігри, але якщо можна трохи відтягнути цей процес, то чому б ні.

Нашому Ванюші дев’ять років, і він досі без телефону. Звичайно, каже, що у всіх навколо є гаджети, а в нього немає, але ми спокійно питаємо: Навіщо тобі телефон? Пояснюємо, що ця річ необхідна для певних завдань, а не просто так”, – зазначає Решетнік.

Водночас батьки не обмежують дітей на 100%. Є чіткі правила та традиції. Мультфільм хлопці дивляться годину кожен день. У вихідні – кілька годин. В ігри на телефоні або планшеті протягом тижня вони не грають, це “функція вихідного дня” – від пів години до години.

Зіркове подружжя намагаються прищепити синам розуміння, що іграшки – окремо, а телефон – це, швидше, техніка для роботи.

“Ми підтримуємо той факт, що сучасні діти не обійдуться без технологій та мають вміти користуватися ними. Але водночас малюкам слід свідомо розуміти, що телефон не іграшка, а корисний ґаджет.

Тому дотримуємося думки: що пізніше він з’явиться у дитини, тим краще. Щодо соцмереж – вони мають плани зареєструватися там і навіть завести свій YouTube-канал. Але поки що це дуже легка розмова, адже немає телефонів. Такою є наша позиція”, – наголосив Решетнік.

Фото: пресслужба Нового каналу