Телеведучий та блогер Анатолій Анатоліч: Я багато чому вчуся у своїх доньок

Телеведучий та авторЗе Інтерв’юер” Анатолій Анатоліч щасливий батько двох доньок Аліси та Лоліти. Він та його дружина Юлія очікують на народження сина. У коментарі “Новому времени” він розповів, що для нього – найважливіше у вихованні дітей.

«Сучасний тато може абсолютно все. Всі батьки як зараз, так і сто років тому схожі, їх об’єднує головне любов до своїх дітей. Я як тато намагаюся вміти все, щоб бути прикладом для своїх дочок прикладом справжнього чоловіка”, – каже Анатоліч.

За його словами, він багато чому вчиться у своїх маленьких дівчат, а вони – у нього. Що стосується обов’язків, то головне, що у пари виходить – любити своїх дітей і забезпечувати всім необхідним.

У нашій родині я відповідаю за дозвілля і розваги. У нас є традиція у вихідні ми разом готуємо сніданок, наше улюблене блюдо тости з авокадо. Щоранку ми їдемо разом зі старшою донькою за свіжим хлібом, і потім всі разом кулінаримо”, – розповідає телеведучий.

Коли у Анатолія немає зйомок і відряджень, він сам укладає дітей спати і обов’язково їм читає.

Найчастіше це Гаррі Поттер, причому, зараз можу читати з будь-якої частини, тому що ми вже перечитали і переглянули його всього. Вчора, наприклад, читав їм уривок з “Гаррі Поттер і Кубок вогню”, було дуже круто. Такі моменти хочеться запам’ятовувати і неодноразово повторювати”, – ділиться враженнями зірковий тато.

Фото: прес-служба Анатолія Анатоліча