У Хмельницькому відкрив двері новий ТАТОhub

У Хмельницькому з’явився свій ТАТОhub – простір всеукраїнської мережі клубів для татів, діяльність яких спрямована на привернення уваги до тем відповідального батьківства та гендерної рівності, а також на розвиток батьківських компетенцій через навчання та розваги з дітьми.

Тут татусі можуть спілкуватися, обмінюватися досвідом, отримувати поради від професійних психологів і спеціалістів із різних напрямів та якісно проводити час з малечею.

Психологічні тренінги, арт-терапія, комунікаційні практики та різноманітні майстер-класи для дорослих та дітей – активності, які команда ТАТОhub організовує, щоб допомогти татам здобути навички та дії, які допоможуть їм стати більш усвідомленими батьками та партнерами, а також мати можливість коригувати проблемні аспекти комунікації.

ТАТОhub запрошує всіх, хто живе у Хмельницькому та області відвідати цікаві та корисні заходи, а щоб не пропустити анонси чергових активностей підписуватися на сторінку простору.

Проєкт ТАТОhub реалізується ГО “Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб” у межах програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Посольства ЄС в Україні та проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементується UNFPA Україна у партнерстві з Офісом віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Посольства Швеції.

Фото та  матеріали: Фонд Народонаселення ООН в Україні