У Рубіжному відкрився ще один ТатоХаб

У Рубіжному на базі поліцейської станції та комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом офіційно відкрив свої двері ТатоХаб Рубіжне. Це означає, що мережа ТатоХабів в Україні розширюється і ще більше татів зможуть долучитися до цієї крутої ініціативи.

Про це повідомляє пресслужба Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

ТатоХаб Рубіжне відкриває двері для всіх татів з дітьми громади, які люблять настільний хокей і не тільки. Ініціатором став місцевий дільничний інспектор капітан поліції Олександр Петров, який окрім своєї роботи уже багато років захоплюється на професійному рівні настільним хокеєм та у вільний від роботи час навчає місцевих дітей цьому виду спорту.

“Ми ще обов’язково розкажемо і покажемо ті чудові активності, які проводились поліцією в Рубіжному та Сєвєродонецьку для татів з дітьми в межах поширення ідеї відповідального татівства у 2021 році.

А зараз хочемо подякувати за співпрацю Поліція Луганської області Рубіжанська міська рада та Кремінський центр регіонального розвитку “Наша громада”, які в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру створили комфортне приміщення для проведення якісного дозвілля дітей та їхніх татів. І звичайно ж подякувати Олександру, який є прикладом як відповідального татівства, так і справжньої відкритості поліції до своєї громади”, – кажуть у Фонді.

Одразу після послаблення карантинних обмежень ТатоХаб Рубіжне відкриватиме свої двері для всіх охочих щосуботи за адресою м. Рубіжне, вул. Будівельників, 20.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру UNRPP реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.