В Україні запустили безкоштовну психологічну допомогу від проєкту Mental Help

На жаль, не всі українці можуть дозволити собі оплатити послуги професійного психолога. Але всі вони заслуговують на психологічну підтримку й піклування. Тому Глобальний договір ООН в Україні запустив проєкт Mental Help, щоб зробити психологічну допомогу для українців доступною та зручною.

Його мета – надати безкоштовні психологічні послуги людям, які постраждали від війни РФ проти України.

Війна завдала непоправних наслідків не тільки фізичному, але і психологічному здоров’ю українців. За даними міністра охорони здоров’я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги. Серед них – і діти, і дорослі, і люди літнього віку.

Проєкт Mental Help зібрав команду фахових психологів, які готові працювати з усіма українцями, що відчувають на собі психологічні наслідки війни. Від сеансу зі спеціалістом вас відділяють усього декілька кліків.

Як отримати психологічну допомогу?

Взаємодія із психологом відбувається на онлайн-платформі.

  • зайдіть на сайт;
  • перегляньте профілі психологів і виберіть того, хто найкраще підходить саме вам;
  • у профілі психолога забронюйте точний час приватного сеансу. Для цього заповніть коротку форму зі своїми контактними даними;
  • у зазначений час приєднайтеся до онлайн-зустрічі з психологом через посилання, яке прийде на електронну пошту.

Консультація буде відбуватися через застосунки відео-зв‘язку Zoom або Google Meet. Усі консультації є безкоштовними та конфіденційними.

Перед сесією з психологом:

  • занотовуйте питання, які хочете поставити під час сеансу.
  • переконайтеся, що під час сеансу ви будете в комфортному/безпечному місці.
  • упевніться, що маєте стабільне інтернет-з’єднання, вимкнені сповіщення та звук на телефоні.

Після сесії:

  • дайте собі час обміркувати результати сеансу.
  • виконайте домашні завдання, які ви отримали від фахівця.

Проєкт Mental Help було запущено в березні. Його цільовою аудиторією були працівники компаній-учасниць ГД ООН в Україні. За перші три дні проєкту фахівці надали професійну психологічну допомогу понад 300 людям у рамках групових сеансів терапії. Також психологи проєкту провели низку групових тренінгів, зокрема, про самопідтримку та батьківство під час війни. Також вони надавали приватні консультації дорослим і дітям, яким вдалося виїхати із зон гарячих бойових дій.

За матеріалами: Освіторія

Фото: Pixabay