В Україні запустили інформаційну платформу про дитяче харчування “ЗнаЇмо”

В Україні з’явилася платформа про здорове харчування у школах “Знаїмо” – znaimo.gov.ua. Вона є частиною реформи системи шкільного харчування в Україні.

Портал “Знаїмо” – частина інформаційної кампанії щодо здорового харчування в країні. Її мета –більше ніж змінити шкільне меню на корисне й здорове. Завдання-максимум – змінити харчові звички українських сімей.

“Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ провів дослідження харчової поведінки дітей та батьків в Україні. Виявилося, що майже половина батьків (47%) не знає, що харчування – це реальний мотиватор до доброго навчання. А зараз наші діти в більшості не завжди задоволені тим, що вони їдять у школі”, – зазначила перша леді Олена Зеленська під час презентації платформи.

На новій платформі зібрано повну інформацію для керівників закладів освіти про перебіг реформи й нормативи шкільного харчування. Створені розділи для вчителів і батьків, де можна дізнатися, як формувати культуру харчування у дитини в сім’ї та у школі. Також є окремий розділ для школярів, у якому в доступній формі, з використанням ігор і тестів, викладено основи здорового харчування.

Наразі на порталі – 200 текстів, близько сотні презентацій, анімаційних об’єктів, інструкцій, віджетів, відповіді на 100 найактуальніших питань з реформи шкільного харчування для всіх учасників процесу. І він постійно поповнюватиметься новою інформацією.

За матеріалами Офісу президента