Відомі українські телеведучі розповіли, як відповідають на несподівані запитання дітей

Війна вкотре довела, що немає нічого ціннішого за сім’ю. Багатьом татусям довелося відпустити своїх коханих і дітей задля пошуку безпечного місця їх перебування. Але де б хто не був – зв’язок між татом і дітьми не розірвати.

До Дня батька ведучі телеканалу ICTV пригадали, на які дитячі запитання їм було важко знайти відповідь і як “вирулювали” на своїй фантазії.

У ведучого “Ранку у великому місті” Сергія Лиховиди 2,5-річний малюк, який постійно має купу цікавих запитань. Якщо Сергій не знає відповіді – вмикає свій артистизм.

От наприклад, ми слухаємо “Казку з Татом”. Є такий проєкт на ютубі, де різні відомі люди, такі як Юра Горбунов, Олег Скрипка, Валерій Харчишин, Анатолій Анатоліч, читають дитячі казки. І от Сашка мене щоразу запитує: “А чому Юрій Горбунов?”. І я мушу вигадувати, чому у нього таке прізвище. Потім він видає: “А чому Олег Скрипка?”. Я кажу: “Бо в нього дід на скрипці грав”.

Але це ще не все. Після Скрипки аналогічне запитання про Харчишина. І тут я вже цілу епопею придумав, як його відправили в магазин по харчі, він вертається і його питають: “Ну що, харчі є?”, а він відповідає: “Нема, є тільки шини”. Ну, тоді будеш Харчишин. Саме у таких запитаннях дитині ж потрібна не стільки правильна і точна відповідь, скільки твоя реакція на його цікавість. Тому я намагаюся фантазувати і жартувати. Він дуже любить сміятися”, – каже Сергій.

Зі свого боку Петро Дем’янчук, ведучий “Фактів”, зіштовхується з дещо складнішою задачею, адже його син Андрій вже підліток.

Мені складно відповідати на питання з алгебри і геометрії, а все інше – без проблем. Ну, хіба що про стосунки між хлопцями та дівчатами. Вони усі у такому віці цим цікавляться. І відповідати на це дуже непросто. Я інколи просто говорю, що життя підкаже”, – зазначив він.

А на допомогу телеведучому національного телемарафону В’ячеславу Цимблюку приходить “Вікіпедія”.

Завжди на всі запитання Богдана стараюся відповідати максимально точно. Якщо раптом чогось не знаю чи не впевнений – гуглю, перевіряю інформацію, щоб відповідь була на 100% правильною”, – ділиться він.

А от ведучий «Свобода слова» Вадим Карп’як зізнається, що його діти, Марта і Орест, вже самі залюбки дають поради татові.

І я постійно по цю пораду до них звертаюся. Ми з коханою стараємося виховувати дітей так, щоб вони були повноправними членами сім’ї. І якщо ми ухвалюємо якесь сімейне рішення, то питаємо і їхню думку. А ще вони час від часу ловлять мене на якихось мовних помилках і виправляють. Це вплив діда, українського філолога”, – розповів ведучий.

За матеріалами: ICTV

Фото: ICTV