Жінка вигадала експеримент та допомогла чоловікові відчути себе вагітним (ВІДЕО)

Чемпіонка світу зі спортивної гімнастики американка Шон Джонсон разом зі своїм чоловіком Ендрю Істом провели цікавий експеримент під час очікування другої дитини. Спортсменка допомогла чоловіку відчути себе вагітним.

Для цього парі знадобився 6-кілограмовий м’яч. Знаряддя пов’язали Ендрю як накладний живіт. І в такому вигляді чоловік мав виконувати різні побутові речі. Зокрема, вдягнутися та зав’язати шнурки, зібрати дитячі іграшки і навіть поспати.

“Я точно не знаю, на що підписався”, – казав майбутній тато, коли жінка обмотувала його тіло харчовою плівкою, щоб прикріпити м’яч.

Їхній експеримент пара зафільмувала в серії коротких відео. Уже на початку чоловік відчув, що завдання буде не легким. Шон навіть порахувала, що за 17 секунд він поскаржився п’ять разів: “У мене болить спина. Я відчуваю тиск на поперек. Це жахливо”.

Але жінка пояснила Ендрю, що на ньому знаходиться лише половина ваги, яку в середньому набирають жінки під час вагітності.

Зрештою чоловік із цікавістю та стійкістю проходив усі завдання, водночас треба визнати: експеримент вийшов не простим, але повчальним. До речі, днями Шон народила – другий хлопчик!