Бути мамою: 5 простих звичок, яких реально потребують ваші діти

1. Понад усе ваші діти потребують любові та піклування

Швидке встановлення близьких стосунків з вашим новонародженим важливіше за будь-який інший процес виховання. Кожного разу, коли ви відповідаєте на будь-яки запит вашого малюка з любов’ю – він звикатиме до того, що йому завжди є на кого покластися, навіть у важкі часи. Вони вчитимуться довіряти та знатимуть, що не одинокі. Не бійтеся, подібне ставлення до своєї дитини не зробить її надто м’якою, а навпаки – ваша дитина зростатиме з почуттям впевненості в собі, адже знатиме, що вона варта любові та піклування. До того ж, таке виховання зробить вашу дитину добрішою та відкритішою до людей довкола.

2. Коли ви розмовляєте зі своїми дітьми – ви навчаєте їх

Коли ви співаєте своїй дитині колискові чи просто пісні – ваша дитина чує рідну (або й іноземну!) мову, озвучену комфортним маминим голосом. Коли ви розмовляєте зі своєю дитиною – вона вчить нові слова, тому ніколи не бійтеся, що ви говорите заскладно для неї. ЩО різноманітніша і багатша ваша мова, то багатшою в майбутньому буде мова вашої дитини. А коли ви читаєте своїй дитині – ви підвищуєте її грамотність та прививаєте любов до читання. А коли ви пояснюєте те чи інше природнє явище, все що відбувається довкола вас і вашої дитини – ви пришвидшуєте її розвиток природнім способом, без перевантаження. Тому кожного разу коли ви говорите зі своєю дитиною, співаєте їй чи читаєте, ви підвищуєте її грамотність, вміння спілкуватися та розуміти світ довкола.

3. Стабільний побут Стабільний побут – запорука спокою та гармонійного розвитку вашої дитини

Встановлення чіткого денного розпорядку допоможе вашому малюкові зрозуміти темп і ритм дня та виробити почуття внутрішньої стабільності та спокою. Стабільний графік допомагає нашим молодшим ставати більш незалежними, тому що вони знають чого очікувати і яка послідовність дій має відбутися кожного дня. Маленькі діти, насправді, полюбляють ритуали, тому почуваються набагато краще, якщо прокидаються та йдуть спати в один і той самий час, наприклад. Так само має бути чітко встановлений час для прогулянок, прийому їжі, навчання тощо. В дітей відсутнє відчуття часу, тому такі графіки допомагають їм вже змалечку виробляти почуття контролю та відповідальності за своє життя. Так само і нові традиції та звичаї на свята додають таким датам особливості та унікальності. Тому не бійтеся придумувати щось нове, щоб порадувати себе і створити для свого малюка чудові спогади про дитинство.

4. Сон – обов’язковий пункт Дитина, яка виспалася – щаслива дитина 

Коли дитина спала достатньо, вона краще порається зі своїми емоціями, спілкується з іншими та краще вчиться. Діти менше втомлюються, а їх поведінка більш стабільна. Тому слідкуйте, щоб ваш малюк мав достатньо сну вдень та вночі.

5. Піклуйтеся про себе – приділяйте собі час

Коли ви достатньо спали, добре харчувалися, знайшли трошки часу для себе – ви краще зможете піклуватися про свою дитину, менше дратуватися, коли вона робитиме щось не так та дати їй більше любові. Крім того, кожен з нас заслуговує час на себе особисто. Піклування про себе та про свого партнера – робить нас кращими батьками.

За матеріалами: http://www.mother.ly/child/motherhood-is-hardbut-all-your-baby-really-ne…