Чи можливо відновити довіру у стосунках?

Чи можливо відновити довіру у стосунках? Здається, втративши один раз – її вже не повернеш. Звісно причини втрати довіри до партнера можуть бути різноманітними. Але це не означає, що це кінець

ТОП – 6 порад, які допоможуть відновити стосунки.

🔸Майте бажання працювати над стосунками.
Важливо, щоб людина, яка порушила довіру, була готова поступитися, помиритися та залагодити конфлікт. Проте і людина, довіра якої була порушена, повинна також бути готовою пробачити і зробити крок назустріч для відновлення стосунків. Отже, спочатку ви повинні просто поговорити і зрозуміти, що обоє готові знову бути разом.

🔸Відверто попросіть вибачення
Окрім готовності, відновлення довіри у стосунках вимагає щирого вибачення. Це може бути через лист, повідомлення, записку чи просто розмову. Головне – висловити вибачення та сказати про своє бажання налагодити відносини.

🔸Подумайте про досвід від ситуації
Для того, щоб відновити довіру у стосунках, обом партнерам також потрібно певний час, щоб все обдумати, проаналізувати, оцінити свій емоційний стан та винести урок із досвіду.

🔸Створіть нові спогади
Наступним кроком є ​​робота над створенням нових позитивних вражень разом. Адже нові спогади вселяють надію у стосунки та нагадають обом партнерам, що вони здатні мати щасливі стосунки.

🔸Почніть все спочатку
Замість того, щоб розглядати порушену довіру як кінець відносин, подумайте про це як про можливість почати все спочатку.

🔸Зосередьтеся на майбутньому
Щоб відновити стосунки, ви з коханою людиною повинні зосередитися на тому, що попереду, а не зупинятися на минулих помилках. Поговоріть відверто зі своїм партнером чи партнеркою яке майбутнє разом ви бачите.

За матеріалами 24tv.