День Святого Миколая: що подарувати дітям та підліткам

День Святого Миколая, напевно, один із найбільш магічних та очікуваних родинних свят. Кожна дитина (і не тільки) зранку 19 грудня шукає під подушкою подарунок. Діти більш старшого віку вже, напевно, розуміють, звідки беруться подарунки на святого Миколая. Але це не означає, що вони не хочуть їх отримувати. Тому не відмовляйте дітям та близьким у задоволенні, зробіть їм сюрприз на свято.

Що подарувати? Пропонуємо варіанти для можливих сюрпризів для дітей та підлітків.

Дітям

Набір пластиліну (тіста), який світиться. Подарунок не залишить байдужим, з його допомогою можна створювати різні предмети.

Набори для творчості. Вони гарні для розвитку дитини. Подаруйте можливість випробувати себе в ролі архітектора, дизайнера, модельера, парфумера. Зараз нескінченна кількість наборів для експериментів — еко-ферма, вирощування кристалів, кондитерська фабрика тощо.

Книги. Тут вибір великий. В залежності від захоплень та уподобань дитини, обирайте книги-енциклопедії, книги-пазли, художню літературу з яскравими ілюстраціями тощо.

Набір фломастерів або олівців з розмальовками. Дитина завжди з цікавістю буде розмальовувати улюблених героїв мультиків, прекрасних принцес, або тварин.

Набір солодощів. У нього мужуть входити різні корисні солодкі смаколики: зефір, пастила, мармелад, темний шоколад.

Іграшки. Іграшки – це безпрограшний варіант. Ляльки, конструктори, машинки. Дайте тільки волю фантазії.

Підліткам

Навушники. Портативні навушники – це незамінна річ для геймерів чи меломанів.

Рюкзак, гаманець. Це може бути стильний рюкзак (не шкільний), бананка або гаманець, в якому вони носитимуть свої кишенькові гроші.

Настільна гра. Зараз величезна кількість динамічних, логічних, емоційних, стратегічних та фінансових ігор. Наприклад, Манчкін, Ерудит, Мафія, Круті перегони, Даббл, Крокодил, Диксит тощо.

Прикраси. Це можуть бути іменні кулончики, підвіски тощо. Промоніторте, які прикраси для молоді зараз на піку популярності.

Стильний чехол та аксесуари на телефон. Він може бути, як оригінальної форми, так і з цікавим зображенням.
Power bank. Цей пристрій оцінять діти, які багато часу проводять за гаджетом.

Фітнес-браслет або розумні часи. Дуже корисний презент, коли підлітка цікавить спортивна форма або хочеться просто мати стильний аксесуар.

Оригінальний будильник. Наприклад, будильник, що втікає або літає.

Декор для кімнати або фоторамки чи світильник.

За матеріалами: Біляївка.City

Фото: Pixabay