Як поводять себе щасливі пари

Це не збіг, що щасливі пари мають схожу поведінку. Часто ми думаємо, що бути щасливим означає разом розважатися, розділяти спільні захоплення та робити все як пара. Але у той час, як спільна діяльність зміцнює відносини, найбільш важливою складовою успішних стосунків є те, як люди в парі ставляться один до одного, і це значною мірою пов’язано зі спілкуванням і відношенням. Нижче перераховані деякі з найбільш важливих аспектів успішних стосунків з вашою другою половинкою.

  1. Бути друзями  –  Бути друзями і щиро подобати свого партнера – одна з найважливіших складових щасливих і успішних стосунків. Якщо Вам не подобається ваша пара як друг, то як ви можете її/його по-справжньому любити?
  2. Насолоджуватись компанією свого друга та партнера  –  Сміх – це не тільки хороші ліки, але це також клей, який зміцнює стосунки та створює спогади. Разом сміятися і навіть плакати разом дуже важливо.
  3. Бути спонтанним  –  У всіх нас є вподобання, симпатії і антипатії. Проте проявляючи спонтанність щодо нової їжі, плану поїздки, місця для зустрічі і т.п. ми розширюємо наш кругозір і проявляємо повагу до вподобань свого партнера. Життя цікавіше, якщо ми можемо бути непередбачуваними разом!
  4. Мати своє власне життя  –  Розвиток здорових стосунків – це вибір двох незалежних та емоційно зрілих особистостей об’єднатися, щоб розділити життя один з одним. Проте, це не означає, що кожен має повністю відмовлятися від свого життя заради спільного. Кожен має мати особистий простір – час на спілкування з друзями, хоббі, побудову кар’єри ін.
  5. Бути повністю і беззастережно уважним до свого партнера  –  Немає більшого подарунка, ніж наша повна присутність в житті іншої людини. Бути істинно зацікавленим і уважним до партнера – це відмінна риса здорових, щасливих стосунків.
  6. Показувати і виражати почуття  –  Фізичний дотик є важливою складовою частиною щастя і задоволення у стосунках. Пари зізнаються, що просто тримаючись за руки та висловлюючи почуття вголос своєму партнерові вони відчувають себе більш коханими та жаданими.
  7. Бути дбайливим і добрим  –  Неможливо переоцінити доброту, як одну з найбільш привабливих речей у людині, напротивагу критиці чи постійним скаргам. Коли ми випромінюємо добро, то не тільки наш партнер почуває себе захищено та щасливо, але і ми самі задоволені собою і своєю поведінкою.
  8. Бути чесним  –  Якщо ми даруємо нашим партнерам відчуття, що ми віддані і лояльні до них і отримуємо це відчуття у відповідь, ми створюємо основу для дійсно міцних і любовних стосунків. Дуже часто шлюби або стосунки розпадаються через проблеми довіри. Довіра – це основа всіх успішних взаємодій.
  9. Бути відданим  –  Коли ми віддані комусь, то це означає, що ми завжди на одній стороні і наш партнер може розраховувати на нашу підтримку і присутність у важку хвилину. Це те, чого ми всі хочемо від наших стосунків і для того, щоб це отримати, необхідно в першу чергу вести себе саме таким чином.
  10. Спілкуватися  –  Активно і постійно спілкуючись зі своїм партнером, можна уникнути багатьох проблем, які виникають у стосунках, перш ніж вони відбудуться. Бути проактивним і постійно цікавитися один у одного як ви відноситесь до тих чи інших речей у стосунках дозволить запобігти та уникнути конфліктів та появи незадоволених потреби.

Створення і підтримання тривалих стосунків у любові і довірі є одним з найкращих переживань до яких більшість з нас прагне та з нетерпінням чекає. Хоча це не складний процес, він вимагає обізнаності та розвитку, так само, як виховання дитини або вирощування саду. Якщо ми не даємо бур’яну потрапити до нашого життя, ми можемо насолоджуватися неперервною красою наших жаданих стосунків і знизити ризики «зносу», до яких може призвести нехтування цими простими правилами. Стосунки вимагають часу, турботи і відповідальності, але вони дійсно того варті.

На основі матеріалів: The Huffington Post