Як правильно підібрати дитячий гардероб на осінь: приклади на різну погоду

Літо завершилося, легкі речі доводиться ховати – різко настала осінь. Погода змінюється, через це діти часом повертаються додому, шмигаючи носом. Застуд можна уникнути, якщо правильно підбирати одяг і взуття для прогулянки, інформує Ukr.Media.

Одягнути дитину занадто тепло – не вихід. Це не менш небезпечно, ніж одягнути недостатньо: діти бігають, стрибають, потіють, а потім моментально замерзають на холоді.

Отже, як найкраще одягнути дитину для осінньої прогулянки?

Тепло і дощить

Головна задача – не промокнути. Гумові чоботи в дощову погоду незамінні, однак, у них є один значний мінус. Хоча по калюжах в таких чобітках можна тупотіти, скільки душі завгодно, нога в гумі не дихає і сильно потіє, особливо, коли тепло. Тому, під гумові чоботи потрібно надягати хороші вологопоглинаючі шкарпетки, наприклад, щільні шкарпетки з бавовни.

Головна осіння неприємність – не тільки дощ, але і вітер. Тому на легкий светр або толстовку необхідно надіти непромокачку – непродувну вітрівку. Це захистить дитину, не давши її перегрітися.

Легкі непромокаючі штани, надіті поверх звичайних штанців, дадуть дитині можливість покататися з гірки, навіть якщо вона мокра. Після ігрового майданчика брудні верхні штани можна зняти і спокійно піти далі, наприклад, в магазин.

Холодно і дощить

Коли осінь перестане бути ласкавою, тепло піде, а дощ залишиться, підхід до утеплення дитини доведеться переглянути. Якщо на початку осені головна проблема – вода зовні, то при похолоданні її змінює вогкість, що заповзає під одяг.

Тому в холодну і сиру погоду першорядну увагу потрібно приділити білизні дитини. Щоб не дати вогкості проморозити дитя, потрібно надіти під звичайний одяг щільно прилеглу футболку з довгим рукавом і колготи. Верхній одяг як і раніше повинен бути непромокаючим і непродувним.

Холодно і сухо

Коли на вулиці стає зовсім холодно, та ще й ллє дощ, мало хто виходить на прогулянку. А ось сухий і холодний осінній день, коли стовпчик термометра в основному бродить навколо нуля, – відмінний час, щоб подихати свіжим повітрям.

Одним із найкращих рішень в осінній морозець – багатошаровий одяг. Наприклад, водолазка, светрик грубої в’язки, а зверху – не дуже тепла куртка. Те ж саме стосується і ніг: колготки, рейтузи і штани гріють краще і заважають менше, ніж товсті ватяні штани або зимовий комбінезон з утеплювачем.

Дитині все одно, коли радіти життю: і влітку, і взимку, і восени малюки носяться і граються. Головне – забезпечити їм комфорт для таких ігор, не давши ні замерзнути, ні промокнути.

Фото: Pixabay