Як спростити довгу дорогу з дитиною: п’ять порад

Тривала дорога з маленькою дитиною може бути непростим завданням. Утім, є прийоми, які дозволять насолодитися подорожжю та не турбувати спокій дитини.

Враховуйте час свого відправлення

Спробуйте вирушити в дорогу тоді, коли ваш малюк буде спати принаймні частину подорожі. Виїхати рано-вранці – найкращий вибір.

Плануйте перерви

Вирушаючи в далеку автомобільну подорож зі своїм малюком, краще зробити зупинку на ніч і вранці продовжити рух далі.

Говорячи про зупинки, визначте, де на дорозі ви зупинитесь, щоб поїсти, перекусити або пограти. Це потребуватиме додаткового планування заздалегідь.

Що взяти з собою

Перевага віддається іграшкам, якими дитина може легко маніпулювати сама і які надовго привернуть її увагу. Пальчикові та ручні ляльки, кольорові олівці, книжки для малюків та мініатюрні музичні іграшки.

Подумайте про те, щоб позичити деякі предмети у друзів або батьків. Незнайомі іграшки займуть вашу малечу довше, ніж ті речі, якими вона звикла гратися.

Не все одразу

Давайте дитині одну іграшку, заняття чи закуску за раз, щоб отримати якомога більше розваг від кожного предмета, перш ніж переходити до наступного. Так дитина буде довше зацікавлена.

Приготуйтеся до нудоти

Якщо дитину починає нудити, заохочуйте її дивитися у вікно, а не зосереджуватися на своїх іграшках чи книгах. Якщо це не допомогло, спробуйте зупинитися, щоб вона могла вийти, розім’яти ноги та перекусити (наприклад, бубликами).

За матеріалами: 24 канал

Фото: Anton Luzhkovsky on Unsplash