Як зацікавити дитину до вивчення іноземної мови: три прості поради

Знання іноземної мови сьогодні є додатковою можливістю для успішної кар’єри. Також вивчення іншої мови розвиває гнучке мислення, здатність зосереджувати та переключати увагу, зміцнює пам’ять та розвиває емоційний інтелект. Це все також безцінні навички для кар’єрного росту.

Не секрет, що іноземні мови легше і швидше вивчати з дитинства. Утім, малеча ще не задумується про професійні перспективи, тому дитину треба зацікавити для вивчення мови. І як же це зробити без примусу?

Мультфільми іноземною

Якщо не знаєте, з чого почати вивчення мови з цікавістю для дитини, можна вмикати мультфільми іноземною. Маленькі діти мають добре розвинену мовну інтуїцію, що дозволяє їм легко здогадуватись про значення слів, просто дивлячись на поведінку, інтонації та емоції намальованих героїв.

Деякі мовознавці рекомендують спочатку подивитись мультик рідною мовою, а вже потім переглядати його іноземною.

Ігри та розваги

Якщо батьки хочуть, щоб дитина асоціювала іноземну мову з веселими іграми та розвагами, треба скористатися сайтами з корисними варіантами проведення часу.

Так не доведеться змушувати дитину вчити нові слова. Можна проводити веселі руханки: говоріть іноземною, а дитина виконує зазначені дії.

Картинки та фото

Більшості людей легше запам’ятовувати проілюстровану лексику. Тому можна використовувати асоціативні карточки, на яких зображені слова за різними темами.

Їх можна купити у вигляді готових наборів, а можна зробити й самостійно: завантажити з інтернету красиві зображення, роздрукувати на кольоровому принтері та підписати іноземною мовою.

Коли дитина намагатиметься заговорити іноземною, головне – поставитися до цього серйозно, не насміхатися, якщо малеча щось вимовляє неправильно. Тоді вона зрозуміє результат власних старань і робитиме менше помилок.

За матеріалами: Всеосвіта

Фото: Pixabay