“Хвалити та сміятися”: п’ять правил щасливої пари від психологині

Є низка принципів та пунктів, які мають бути спільними для всіх без винятку стосунків, щоб вони були міцними та щасливими. Якщо бачення майбутнього, темперамент або певні захоплення не збігаються, ймовірніше за все пара розпадеться.

На думку психологині Емі М. Гордон, кожна пара, яка бажає бути щасливою у довгостроковій перспективі, має побудувати “емоційний капітал”, пише GQ. Це всі ті позитивні моменти, які поділяють двоє людей, і які будуть необхідні в разі, якщо щось піде не так. Якщо між партнерами виникне конфлікт, то чим більше у них буде позитивних моментів (емоційного капіталу), тим краще вони впораються.

Найголовніше питання: як додати ці позитивні моменти у свої стосунки? Психологиня зібрала 5 основних речей, які кожна пара повинна робити регулярно, щоб нарощувати свій емоційний капітал. І йдеться не про яскраві поїздки або щедрі подарунки. Часто ключ криється у дрібних деталях:

  • випробуйте нові враження у парі;
  • зробіть так, щоб ваш партнер/партнерка відчув/ла, що його цінують;
  • хваліть свою другу половинку;
  • смійтеся разом;
  • слухайте партнера/партнерку.

Усе насправді просто. Важливо насолоджуватися часом, проведеним разом. Відкривати щось нове. Також необхідно пам’ятати, що доброта – ключовий елемент щастя пари. Тож вона повинна бути присутня щодня.

За матеріалами 24Men

Фото: Pixabay