Новий навчальний рік: МВС нагадало, які правила мають пам’ятати діти

От і завершилося літо та настав такий довгоочікуваний День знань –1 вересня. Щоб не розслаблятися після літніх канікул Міністерство внутрішніх справ нагадало батькам, які правила необхідно нагадати дітям, щоб вони ніколи не потрапити у халепу.
Безпека на дорозі. Повторіть з дітьми правила для пішоходів, пройдіть із ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху.

Спілкування з незнайомцями. Ваша дитина повинна знати, що не варто розповідати незнайомцям про себе, а тим більше кудись йти з чужою людиною.

Підозрілі предмети. Поясніть дитині, що категорично заборонено торкатися невідомих предметів, вони можуть бути вибухонебезпечними.

Коли ваша дитина губиться – вона має чітко знати, як діяти. Насамперед слід звернутися до правоохоронців. Розкажіть дитині який вигляд вони мають, у яку форму одягнені. Можна придбати розумний годинник з GPS-навігатором і SOS-кнопкою: вона дасть знати, якщо дитина вийде за межі встановленої геолокації.

Інформаційна гігієна. Чітко поясніть дітям, відвідування яких веб-сайтів є прийнятним і якими правилами слід керуватися при користуванні Інтернетом, зокрема соціальними мережами.

“Не забудьте нагадати дітям: поліцейський, нацгвардієць, рятувальник – їхній захисник і друг, до якого завжди можна звернутись по допомогу”, – підсумували в МВС.

матеріали та фото: МВС