Особистий простір у стосунках: як правильно побудувати баланс

Дуже добре, коли пара проводить час разом, коли партнерам цікава компанія один одного. Але секретом тривалих та щасливих стосунків також є баланс між комфортним співіснуванням партнерів та їхнім особистим простором

Як правильно побудувати відносини та знайти в них місце для себе. Обговоримо чотири способи.

Різні хобі

Трапляється так, що люди у стосунках намагаються підлаштуватися під партнера і змушують себе полюбити те саме, що і він. Річ у тім, що спробувати зрозуміти, чому вашій половині подобається те чи інше заняття – правильне рішення.

Але якщо хтось хоче провести вечір з книгою біля каміну, а інший проїхатися на велосипеді 10 кілометрів – нічого страшного. Різні хобі не заважають бути разом, а лише дають можливість приділити трохи часу собі, наодинці зі своїми думками.

Окремі друзі

Чудово, коли ви маєте велику компанію спільних друзів. Але кожен потребує часу, проведеного з друзями окремо від своєї половинки. Це нормально, у кожного є свої розмови, свої історії.

До того ж ви встигнете поскучати за свої партнером чи партнеркою.

Побут

Також нормально, коли двоє у парі їдять різну їжу, дивляться різні фільми в окремих кімнатах, можуть під час вечері навіть не завжди розмовляти. Якщо хочеться побути самому чи самій, не треба йти з дому під якимось приводом, на кшталт “купити хліба” чи “вигуляти собаку”.

Просто скажіть про це своїй половині. Людина зрозуміє і дасть спокійно насолодитися серіалом чи пограти в комп’ютерну гру. Ніхто на планеті не може контактувати з однією людиною 24/7.

Прийняття рішень

Багато пар ухвалюють рішення разом, звідси й пішла легендарна фраза “ми подумаємо”. Але бувають такі моменти, коли поради один одного не потрібні.

Цікавитися життям свого партнера чи партнерки – чудово. Пропонувати допомогу, ділитися думкою – ще краще. Але навіть в найдовірливіших відносинах, як і раніше доводиться приймати рішення самостійно.

Необхідно вибудовувати свої особисті кордони так, щоб те, що впливає тільки на ваше життя, стосувалося лише вас.

За матеріалами lady.tochka.net