Різдвяні свята: 5 речей, який насправді очікують ваші діти

1. Ваша присутність

Вільний час на свята – можливість ще раз сказати та показати своїм дітям, що ви тут для них і готові їм допомагати у всьому. Найкращий спосіб зробити це – провести якомога більше часу разом з ними під час свят. Коли ви разом – забудьте про гаджети і телефони. Наповніть їхнє дитинство яскравими і теплими спогадами на все життя: робіть сніговиків, якщо дозволяє погода, катайтеся на санчатах, приготуйте особливу страву, присвятіть вечір, щоб вручну зробити прикраси для ялинки та дома, пошийте карнавальні костюми Діти дуже тішитимуться іграшкам чи книжкам, що ви їх подаруєте, але ваші спільні прогулянки та смачні вечері стануть для них навіть кращим подарунком.

2. Ваша готовність слухати

По завершенню роботи і домашніх справ. Різдво та Новий Рік – це прекрасний привід трохи сповільнитися та приділити більше часу спілкуванню зі своїми дітьми. Зробіть цю розмову якомога якіснішою – уважно вислухайте все, що вони захочуть вам розказати. Будьте готові слухати і заохочуйте своїх дітей до розмови. Магія свят творить дива і об’єднує сім’ї.

3. Ваша любов і схвалення

Більше за подарунки діти хочуть знати, що ви їх любите. Свята – найкращий привід запевнити їх в цьому вербально та невербально. Багато обіймів та поцілунків ще нікому не зашкодили. А фраза “Ти мій найкращий новорічний подарунок, і я щасливий, що в мене є ти” – ще більше їх в цьому переконає.

4. Мирне вирішення будь-яких ситуацій

Навіть діти знають, що підготовка до свят, а інколи і самі свята – досить стресовий час. Тому вони будуть дуже вдячні, якщо ви не будете дорікати їм і своєму партнерові за те, що вони або ви через них чогось не встигли або зробили не зовсім правильно.

5. Подарунок для іншого

Святкові дні – це найкращий момент привити своїй дитині ще одну дуже важливу і хорошу звичку – дбати про інших людей. Запропонуйте своїй дитині зробити своїми руками подарунки для близьких людей: тата, бабусі, дідуся, братики або сестрички. Подаруйте трішки дива не тільки своїм близьким, а й тим, хто особливо цього потребує – дітям з дитячих будинків, самотнім людям літнього віку, тваринкам у притулках. Витративши трохи часу і грошей, ви наповните радістю їхні життя, адже вони дуже сильно цінують навіть маленькі знаки уваги. А своїм дітям ви подарує радість дізнатися, як приємно не тільки отримувати, але й віддавати.

 

За матеріалами: http://www.allprodad.com/5-things-your-kids-want-from-you-at-christmastime/