Що роблять пари, щоб залишатися щасливими: десять простих звичок

Солодкий період закоханості проходить, але новий етап у відносин – це не привід відмовлятися від пристрасті та проявів турботи один за одним. Щасливі пари щодня працюють над тим, щоб зберегти романтику та інтимну близькість. Ми виокремили десять простих звичок, які притаманні щасливим і міцним парам.

1. Вони лягають спати одночасно

Пам’ятаєте час, коли на початку відносин ви лягали разом, щоб заснути в обіймах один одного? Лягати в один і той же час необхідно. Щасливі пари йдуть спати разом, навіть якщо один із партнерів просинається пізніше за іншого.

2. Вони знаходять спільні інтереси

Дуже важливо, щоб парі подобалось проводити час удвох. Це можуть бути танці або приготування вечері, подорож чи навіть перегляд улюбленого серіалу – варіантів безліч.

3. Вони тримаються за руки

Щасливі пари завжди шукають близькості. Найелементарніший прояв турботи – триматися за руки під час прогулянки. Це важливіше – бути тут і зараз зі своєю половинкою, ніж поодинці розглядати пам’ятки чи робити селфі, коли інший плететься позаду.

4. Вони не пилять один одного

Щасливі пари концентрують увагу на позитивних речах, які робить їхній партнер. Хвилювання через дрібниці, часта критика – не найкращий спосіб завоювати чиєсь серце. Якщо вас щось турбує серйозно поговоріть зі своїм партнером – не треба чіплятися.

5. Вони кажуть “Я тебе люблю” при зустрічі та при прощанні

Перед тим як поїхати на роботу, міцно поцілуйте свого партнера та скажіть, як сильно його любите. Після повернення – зробіть те ж саме. Насправді такі незначні прояви любові мають надзвичайний вплив на атмосферу всередині пари.

6. Вони ходять на побачення

По черзі плануйте романтичні зустрічі на всю ніч. Як би це безглуздо не звучало: готуйтеся до них ретельно – збережіть приємне хвилювання. Насолоджуйтеся компанією один одного – це один із найголовніших секретів любові.

7. Вони ненавидять рутину

Ваші стосунки не мають бути повсякденними. Ухвалюйте спонтанні рішення, дивуйте один одного, влаштовуйте сюрпризи, знаходьте способи по-новому проводити разом час.

8. Вони вимикають телефони

Присвятіть 100% вашої уваги вашому партнерові. Поставте на паузу Instagram, Facebook чи Twitter. Вони зможуть почекати до ранку.

9. Вони вміють вибачатися

Процідити крізь зуби вибачення чи кинути в обличчя: “Ну, вибач” – спосіб спровокувати ще одну сварку. Навчіться щиро вибачатися.

10. Вони обирають слова

Старайтеся уникати таких слів як “будь-який”, “мені все одно”, “який хочеш”. У такий спосіб ви перекладаєте відповідальність на іншу людину та демонструєте свою незацікавленість. Замість того, краще поділіться своєю думкою.

За матеріалами elle.ua

Фото: Pixabay