Шість ознак щасливих стосунків

Здається, що ваші стосунки ідеальні, але навіть у бездоганних пар іноді виникають сумніви. Є певні ознаки, які точно свідчать про міцні та добрі відносини. Але все одно, треба зауважити, що кожна пара – індивідуальні, і кожні стосунки – унікальні.

Тож, якщо ви створені один для одного, ви точно робите разом ці шість речей.

Ви не соромитися ділитися почуттями та хвилюваннями один з одним

Навіть, якщо у неї (нього) проблеми на роботі або з родичами, вона (він) поділиться з вами – нехай це навіть буде стримано. З іншого боку, ви завжди знаєте, що можете покластися на свою половинку. А ще ви не боїтеся говорити один з одним про почуття та бажання – це дорого коштує.

Вам цікаві інтереси один одного

Якщо у вас важливий матч, ви напевно дивитиметесь його разом із нею. Попри те, що вона не фанатка футболу, ви обидва отримаєте безліч задоволення. Ви же можете разом сходити на спектакль чи в кіно на той фільм, який більше подобається вашій партнерці.

Ви не припиняєте робити сюрпризи

Ви приносите один одному шоколадки чи даруєте приємні дрібниці. Хтось може подарувати вікенд за кордоном або організувати романтичний вечір посеред тижня. Ви любите радувати один одного – нехай навіть ці сюрпризи іноді абсолютно незначні. Але увага до деталей – найголовніше.

Ви жартуєте один над одним

У вас є жарти, які розумієте тільки ви. Саме тому вам удвох ніколи не буває нудно – ані вдома, ані на вечірці. Ви можете згладжувати конфлікти, переводячи усе в усмішку, а іноді й взагалі піжрартовуєте один над одним, як старі друзі. Повірте, це велика рідкість, коли у двох людей однакове почуття гумору.

Ви плануєте спільне майбутнє

Ні, ви не підраховуєте, скільки коштуватиме ваше весілля, просто любите говорити про те, куди відправитися у відпустку, наприклад, де би хотіли разом пожити. Також ви любити облаштовувати помешкання, знаходите компроміси щодо кольору стін чи меблів.

Ви пишаєтеся досягненнями один одного

Підтримати кохану людину в горі – пів справи, а от щиро порадіти за неї буває непросто. Особливо, коли у вас, скажімо, в цій сфері пауза, а у партнерки чи партнера все виходить бездоганно. Ви поважаєте бажання один одного розвиватися та заводити нові знайомства, а коли ваша половинка досягає своєї мети, ви щиро нею пишаєтеся.

За матеріалами Cosmopolitan

Фото: Pixabay