Сон під звуки фену. Як ведучий Тімур Мірошниченко вкладає дітей спати

Після довгого та активного дня, коли дитина щодня пізнає цей світ все більше, зазвичай емоції заважають одразу заснути. Часто батьки витрачають години на те, щоб дитина спокійно заснула. Але насправді, це надзвичайно важливий ритуал, який також допомагає відчути єднання з дитиною. Багато хто з часом напрацьовує власні лайфгаки, як швидше заспокоїти та налаштувати малечу на сон.

Власним досвідом та кількома порадами поділився телеведучий Тімур Міршниченко, який виховує та вкладає спати двох дітей – майже трирічну Мію та Марка, якому взимку виповнився рік.

“Мія від народження спала чудово, дуже швидко почала спати всю ніч. Вона 100% сова, лягає спати ближче до опівночі і, якщо не будити, то може спати щонайменше до 10 ранку. Коли почала ходити до садочка, то зранку доводиться прямо будити. Перед сном вона просить подивитися трохи мультики на планшеті, хвилин 15. Декілька разів має попити водички і просить мене тримати її за ручку, поки засинає. Іноді каже, що сьогодні хоче з татком, і тоді лягає на бочок до мене і засинає”, – розповідає шоумен про старшу доньку.

Водночас Марко не поділяє режим Мії, він – жайворонок, до того ж може декілька разів прокинутися серед ночі поїсти або просто перевірити, хто є поруч.

“Знову ж таки від народження дуже любить засинати під звук фену. Ми помітили це, коли Інна вмикала фен, щоб посушити волосся, він одразу починав куняти. Цим лайфгаком ми користуємось і досі, коли він довго не може заснути. Просто включаємо фен на YouTube, там є семигодинне відео працюючого фену, на якому декілька десятків мільйонів переглядів”, – каже Мірошниченко.

Цікаво, що ані Мія, ані Марко не люблять, коли батьки їм співають або читають. Від колискових відмовилися майже одразу.

“Я іноді читаю їм казки, але їх вистачає буквально на декілька хвилин. Вони в нас поки не можуть всидіти на одному місці довше, їм постійно кудись треба. Але в майбутньому я б хотів привити їм любов до читання, бо сам від цього отримую справжній кайф”, – мріє ведучий.

За матеріалами life.nv.ua

Фото: Instagram Тімура Мірошниченка