Стереотипи про щасливі стосунки

Усім уже давно відомо, що запорукою міцних стосунків є не лише спільні вподобання. Водночас у суспільстві досі лунають стійкі уявлення про “ознаки” щасливих відносин. Хоча насправді вони є досить стереотипними, і до них не варто занадто прислуховуватися.

Спати тільки разом

Сон на одному ліжку та під однією ковдрою, звичайно, зміцнює відносини. Але, може й погіршити, якщо один із партнерів, наприклад, захворів, хропить або “б’ється” уві сні. Тоді інший не висипається, а це може призвести до дратівливості та зрештою сварок.

Займатися сексом у певний час

Сексом можна і треба насолоджуватися не за планом чи режимом, а за емоційним поштовхом – у будь-який зручний для вас час. Кохатися “по середах” – не цікаво і може зрештою призвести до появи буденності в такому важливому процесі.

Необхідно забезпечити партнеру/партнерці комфортне життя

Частково це правда. Але не варто стрибати через себе та постійно жити в стресі, аби іншому було комфортно. Завжди на допомогу прийде компроміс.

Стосунки мають завершуватися весіллям

Ніхто з родичів чи друзів не може нав’язати, що вам необхідно чи вже час робити. Тільки ви вирішуєте для себе необхідність і доцільність такого кроку. Це стосується і народження дітей, і купівлі власного житла.

За матеріалами Cosmopolitan

Фото: Pixabay