Телеведучий Микита Добринін на власному досвіді розвіяв головні міфи про шлюб

Від шлюбу часто очікують голлівудської безтурботної любові, але не готові працювати із труднощами та проблемами, які виникли.

Шлюб – це завжди перевірка для двох людей, так що людина має бути вільною від міфів, які літають навколо нього.

Телеведучий Микита Добринін у своєму Instagram вирішив розвіяти деякі міфи про шлюб, із якими зіткнувся сам. От декілька з них:

Гарний шлюб починається з визначення того, хто завжди буде правий

На думку ведучого, така позиція не принесе користі жодній зі сторін. Адже як не буває диму без вогню, так і конфлікт виникає через обох партнерів. Тож не думайте, що маєте рацію за замовчуванням.

У шлюбі ви будете зближуватися без жодних зусиль

Гарний шлюб – це продукт постійної роботи партнерів над собою: усунення власних недоліків, які можуть зашкодити стосункам.

“Як тіло у спорті завжди потребує тренувань, так і в шлюбі необхідна постійна взаємодія партнерів”, – зазначає Добринін.

У шлюбі партнери відмовляються від власних хобі та вподобань

“Ми з Дашею поважаємо інтереси один одного. Це просто необхідно. Не треба змінювати або нищити особистість, в яку закохалися”, – каже ведучий.

Шлюб заключають для задоволення власних цілей.

Не один раз можна було почути, що в шлюбі насамперед треба орієнтуватися на власні потреби. Але чи це правильний підхід?

“От набридло тобі прати речі, а прасувати взагалі ненавидиш, тому вирішив одружитися. Ну а що? Дружина й згадує, й випре, ще й сексом зайнятися можна. Але це мислення згубить ваше життя”, – переконаний Добринін.

Фото: karavan.ua